چه نیازی به مشاور پیج اینستاگرام دارم؟

یکی از عوامل تاثیرگذار در رشد و موفقیت در اینستاگرام فعالیت اصولی و استاندارد در این شبکه اجتماعی می‌باشد، با توجه به تغییرات الگوریتمی اینستاگرام، زیاد شدن رقبا در هر کسب و کاری و قدرت انتخاب بیشتر مخاطبین در انتخاب و فالو کردن پیج‌ها و تغییر سلیقه مخاطبین نسبت به سالهای گذشته اهمیت فعالیت اصولی بیش از پیش نمود یافته است. پس برای رسیدن به سطح سلیقه مخاطبین و جلب توجه آنها جهت افزایش بازدهی جذب فالوور و افزایش فروش، نیاز به دانستن اصول این پلتفرم جذاب و پرطرفدار می‌باشد. 

برای این امر دو راه وجود دارد: ۱.گذراندن دوره‌های آموزش اینستاگرام و آزمون و خطا کردن برای رسیدن به پیج ایده آل و استاندارد ۲.گرفتن مشاوره از اساتید و باتجربه‌های این حوزه و رسیدن به نتیجه ایده آل در کوتاه‌ترین زمان.
در صورتیکه زمان و هزینه کافی برای گذراندن دوره‌های آموزشی را دارید می‌توانید از سرویس آموزش اختصاصی استفاده کنید که در طی یک دوره یکماهه و ۴ جلسه آموزشی تمام فوت و فن اینستاگرام را شخصی شده و متناسب با کسب و کار خودتان آموزش ببینید. در غیر اینصورت می‌توانید برای بررسی وضعیت موجود پیج و استانداردسازی و بهینه سازی و ارتقاء فعالیت‌های خود در پیج اینستاگرامیتان از سرویس مشاوره استفاده نمایید.

آموزش اختصاصی

دوره یکماهه
۱.۵۰۰ هزار تومن
  • تعداد جلسات: ۴ جلسه ۲ ساعته
  • آموزش‌ها: ابتدایی تا پیشرفته
  • پشتیبانی و نظارت: یکماهه
مدیریت حرفه‌ای

*در این سرویس بصورت اختصاصی اصول راه اندازی و مدیریت صحیح پیج اینستاگرام آموزش داده خواهد شد. در جلسه اول به بوم مدل کسب و کار و اصول و ویژگی‌های یک پیج استاندارد پرداخته می‌شود. در پایان این جلسه شما خواهید توانست بوم مدل کسب و کار اینستاگرامی خود را طراحی کنید و همچنین یک پیج استاندارد با ویژگی‌های مخاطب پسند راه اندازی کنید. در جلسه دوم بصورت جامع به تولید محتوا پرداخته می‌شود تا بتوانید با تولید محتوای اصولی و هدفمند آشنا شوید و با توجه به امکانات موجود و با ساده‌ترین ابزارها، محتوایی کاربرپسند و جذاب تولید کرده تا به جذب فالوور و افزایش فروش منجر شود. در جلسه سوم بصورت کامل به اصول هشتگ گذاری و اکسپلور  پرداخته می‌شود و راه‌ها و ترفندهای تاپ هشتگ شدن و جذب بالا از اکسپلور را یاد خواهید گرفت. و در نهایت در  جلسه چهارم به روش‌های جذب فالور ارگانیگ و هدفمند (رایگان – غیررایگان) خواهیم پرداخت و اصول تبلیغات پربازده رایگان و غیررایگان را خواهید آموخت.پس از پایان این دوره آموزشی خواهید توانست پیج اینستاگرامی خود را با دانش و تخصصی که فرا گرفته‌اید به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید و رشد سریع و فروش بالایی را تجربه کنید. (این دوره برای کسانیکه میخواهند از طریق ادمینی به کسب درآمد برسند نیز مناسب می‌باشد و پس از طی کردن این  دوره آموزشی و ترفندهایی که آموختید خواهید توانست در ماه اول فعالیت ادمینی خود ۲ برابر سرمایه گذاری که برای این آموزش داشته‌اید را کسب کنید) 

مشاوره پیج

یک جلسه
۳۰۰ هزار تومن
  • تعداد جلسات: ۱ جلسه ۲ ساعته
  • آموزش‌ها: با توجه به تحلیل و نیاز پیج
  • پشتیبانی و نظارت: یکهفته
افزایش بازدهی

*در این سرویس پیج شما از لحاظ اصول پروفایل نویسی، اینسایت پیج و پست‌ها، وضعیت تولید محتوا، نرخ تعامل پیج،کپشن نویسی اصولی، قواعد هشتگ گذاری و… بررسی شده و مشکلات و نواقص موجود کشف و جهت رفع آن‌ها به شما راهکار و آموزش داده خواهد شد و طی یکهفته پشتیبانی و نظارت مشکلات پیج مرتفع شده و آمادگی جذب با بازدهی بالا را کسب خواهد کرد.

  • ورود
  • عضویت

شماره همراه یا ایمیل ضروری می باشد

رمز عبور ضروری می باشد

نام نمایشی ضروری می باشد

شماره همراه ضروری می باشد

رمز عبور ضروری می باشد

شماره همراه یا ایمیل ضروری می باشد