کامیار علی اکبری

طراح وب و گرافیک سوشیال مدیا

از سال 1395 همزمان با دوران سربازی وارد حوزه طراحی وب شدم با توجه به نیازی که احساس میکردم در زمینه گرافیک هم به کسب مهارت پرداختم تا بتونم خدماتی که ارائه میدم جامعتر باشه، از سال 1398 وارد حوزه اینستاگرام مارکتینگ شدم و به کسب و کارهای مختلفی از طریق واگذاری ربات فالوور بگیر خدمات افزایش فالور، لایک و... میدادم «برای اون برهه از تاریخ عادی بود» تا اینکه الگوریتم‌های اینستاگرام دستخوش تغییر شد و فهمیدم راهی که دارم میرم اشتباه بوده و اینکار با الگوریتم‌های جدید برای پیج‌ها سمه...!

پس رفتم دنبال آموزش دیدن اینکه با الگوریتم‌های جدید چطوری میتونم به پیج‌ها و کسب و کارهای اینستاگرامی کمک کنم، پیج خودمو در زمینه آموزش اینستاگرام مارکتینگ راه اندازی کردم و تونستم به کسب و کارهای زیادی کمک کنم (اول رو پیج خودم تست میرفتم اگه میدیدم جوابه به بقیه آموزش میدادم برای همینم چندین پیجم رو در این راه فدا کردم) مسیر تا 1400 داشت به همین منوال پیش میرفتم که دچار یاس فلسفی شدم:

روزها فکر من این است و همه شب سخنم
که چرا غافل از احوال دل خویشتنم
از کجا آمده‌ ام آمدنم بهر چه بود
به کجا می‌ روم آخر ننمایی وطنم...

یکسال رفتم برای خودم دنبال اینکه چطوری ذهنیت و باورم رو در مورد خیلی از مسائل زندگی و کاریم درست کنم، اصلا چطوری بی دلیل حالم خوب باشه؟ چطوری بی منت و بدون انتظار به دیگران کمک کنم؟ و... به خیلی چیزا رسیدم، درونم رو سر و سامون دادم، ذهنم رو آروم کردم تا مسیری درست زندگیمو پیدا کنم و چه خوب که در این سالها تو مسیر درست بودم فقط یجاهایی به حاشیه رفته بودم، حالا هستم دوباره پیج جدید زدم با بینش جدید و باور و ایمان قوی‌تر تو مسیری که برام روشنه قدم برمیدارم و خوشحالم که میتونم به شمایی که داری این متن رو میخونی و یجایی هم مسیرمی کمک کنم

فرم تماس با من